2014 m. gruodžio 12 d., penktadienis

Kalėdų senelis slapukas 2014

Dirbantys poligrafijoje patvirtins, kad gruodis yra pats baisiausias metų mėnuo. Šį penktadienį, vos vilkdama kojas po beprotiškos savaitės, o ant rankų nešdama zyziantį mažąjį, mintyse keiksnojau viską: vėluojantį transportą, smunkančias pirštines, drėgną orą ir net užsikimšusi nosis erzino kaip niekada. Pikta kaip kobra įslinkau į virtuvę ir, o dievai, ant stalo pūpso siuntinys! Man! Kalėdų senelis slapukas! 
Šioje gražioje akcijoje, kurios iniciatorė Viktorija iš "Receptų medžio", dalyvauju pirmą kartą. Kalėdų senelis slapukas - tai apsikeitimas dovanomis, tarp tinklaraštininkų rašančių apie maistą.
Su dideliu jauduliu rinkau ir pakavau savąją dovanėlę, bet dar didesnis jaudulys buvo atplėšiant gautąją dėžutę. Manasis slapukas - Vita iš Voras Tinkle.
Miela Vita, labai labai ačiū už puikią dovaną. Mane net apėmė jausmas, kad Tu kažkaip sužinojai, kad šiais metais mūsų šeimą ypač kankina peršalimo ligos :) Ačiū už arbatos su kokosų aliejumi receptą! Aliejų naudojau tik plaukų kaukėms, bet dabar būtinai išbandysiu su čiobreliais ir medumi.
Dovanų dėžutėje buvo ne tik kokosų aliejus, bet dar ir dvi rūšys medaus arbatų, naminis baltasis šokoladas su braškėmis, cinamono lazdelių, meduolių prieskonių, cukrinių lazdelių ir naminių džiovintų obuoliukų. Dar Vita man parašė labai gražų laišką, kuriame ne tik šventiniai linkėjimai, bet ir arbatos bei olandiškų sausainių receptas. Bandysiu, kepsiu ir būtinai viską parašysiu.
Skaniuosius Anykščių šilelio obuoliukus jau ragavau su arbata, o šokoladą pataupysiu šventėms :) 


Gražaus švenčių laukimo!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą